Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Компанія «Інтер Системс» на освітній виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2016»

02.11.2016

Компанія «Інтер Системс» на освітній виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2016»

Компанія «Інтер Системс» на освітній виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2016»

Компанія «Інтер Системс» 25-27 жовтня взяла участь у освітній виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2016», яка проходила в Київському палаці дітей та юнацтва. «Інтер Системс», як провідний постачальник інтерактивного і проекційного обладнання, показувала на стенді інтерактивні дошки та панелі, мультимедійні проектори, проекційні екрани, документ-камери та цифрові датчики для лабораторій.

На виставці проекційне і інтерактивне обладнання можна було побачити в діі, а саме спробувати попрацювати на інтерактивній дошці IPBoard та інтерактивній панелі.На стенді компанії "Інтер Системс" було представлено кілька брендів проекторів, таких як - BenQ, Hitachi, ViewSonic і Vivitek.

На стенді можно було протестувати інтерактивну панель IPBoard LED TOUCH SCREEN TV T65L(IR)-WD

Новинкою на стенді компанії «Інтер Системс» були цифрові датчики для освітніх лабораторій DISLab 

26 жовтня був проведений освітній семінар "Інтерактивна дошка - нові можливості для освіти», на якому були продемонстровані функції і інструменти інтерактивної дошки IPBOARD. На семінарі можна було побачити приклади використання програмного забезпечення інтерактивної дошки на уроках.

Дякуємо за те, що 25-27 жовтня відвідали наш стенд на виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2016» у Київському палаці дітей та юнацтва.

Ми будемо раді обладнати Ваші навчальні заклади сучасним обладнанням: інтерактивною дошкою, інтерактивною панеллю, проекторами, проекційними екранами, документ-камерами та іншою технікою.

Для освітніх закладів компанія «Inter Systems» пропонує комплекти інтерактивного обладнання за спеціальними цінами.

Для відвідувачів нашого стенду на виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2016», ми зробимо знижки.

Інтерактивну дошку, інтерактивну камеру, проектори, цифрові датчики та документ-камери можна подивитися и спробувати у роботі за попередньою домовленістю у нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Євгена Сверсюка 19, офіс 830.

Ми маємо на метіпродемонструвати на практиці можливості передових технологій мультимедійного обладнання та його застосування для освітнього закладу.

Дякуємо за увагу!

До зустрічі на наступних виставках.

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

З повагою,

компанія Інтер Системс

Тел/факс: (044) 517-35-87

www.inter-systems.com.ua

Разом ми зможемо зробити навчання більш цікавим та захоплюючим!


Возврат к списку