Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Увага! Новинка в асортименті! Система INTECH All in One Interactive Whiteboard System від компанії «Інтер Системс». Відчуйте переваги додатково вбудованих функцій!

18.11.2018

Увага! Новинка в асортименті! Система INTECH All in One Interactive Whiteboard System від компанії «Інтер Системс». Відчуйте переваги додатково вбудованих функцій!


Компанія «Інтер Системс» представляє Вашій увазі новинку в асортименті - INTECH All in One Interactive Whiteboard System.

Система INTECH AIO IWB оснащена:

-           вбудованим комп'ютером;

-          інтерактивною дошкою;

-          центральним управлінням;

-          динаміками;

-          бездротовим мікрофоном;

-          документ-камерою;

-          вбудованим інтерактивним програмним забезпеченням.

Тобто не потрібно окремо купувати вище перелічені пристрої і переплачувати за це!

Можна придбати лише систему INTECH AIO IWB і отримати всі необхідні функції відразу!

Завдяки сумісності з широким спектром апаратного і інтерактивного програмного забезпечення, вона знижує загальну вартість покупки додаткового ПК, але забезпечує більш інтелектуальний, інтуїтивний інтерактивний досвід в класі на всіх рівнях освіти, в корпоративних конференц-залах, і т.п.

Дана модель була представлена компанією «Інтер Системс» на виставці «Інноватика в сучасній освіті» в жовтні 2018 року і викликала велику зацікавленість у відвідувачів нашого стенду!

Кожен міг підійти і спробувати всі вище перелічені функції особисто! Спробувати швидкісну роботу інтерактивної дошки, випробувати вбудовану документ-камеру, підставивши свою руку або годинник… А вбудований бездротовий мікрофон допоміг провести лотерею серед учасників виставки і справився з цією задачею на відмінно!

Детальніше можна переглянути ТУТ.

«Інтер Системс» - нам довіряють!


 

Возврат к списку