Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Участь «Інтер Системс» в першому курсі навчального стартапу з підготовки до сертифікації вчителів хімії

22.12.2018

Участь «Інтер Системс» в першому курсі навчального стартапу з підготовки до сертифікації вчителів хімії

11 грудня 2018 року компанія «Інтер Системс» взяла участь в першому курсі навчального стартапу з підготовки до сертифікації вчителів хімії з теми: «Методика викладання технології хімічних виробництв у шкільному курсі хімії».

Даний курс був організований Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, спільно з Київським національним університетом ім. Т. Г. Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України.

До участі в першому курсі стартапу було запрошено 26 вчителів хімії закладів загальної середньої освіти.

За два дні розглянуто ряд актуальних питань серед яких – навчальні програми та підручники з викладання хімії від базового до академічного рівня, використання сучасних цифрових пристроїв для демонстрації хімічних процесів, методика викладання технологій хімічних виробництв в шкільному курсі неорганічної і органічної хімії.

Кравченко Катерина і Жукова Олена – провідні фахівці з інформаційно-консультаційних послуг ТОВ «Інтер Системс» – провели майстер-класи для вчителів хімії, показавши, як на практиці можна використовувати цифрові датчики NeuLog (НеоЛог) для проведення дослідів на уроках хімії та документ-камери Eloam (Елоам) для відображення проведених дослідів на великий екран для аудиторії.

Цифрові датчики НеоЛог Документ-камери Елоам

Та отримали за це сертифікати тренерів з підготовки вчителів хімії до професійної сертифікації від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.


Возврат к списку