Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Інтер Системс» в «Освітньому хакатоні» в Житомирі

27.12.2018

Інтер Системс» в «Освітньому хакатоні» в Житомирі

 

У Центрі творчості дітей і молоді міста Житомира відбувся освітній хакатон для педагогів та керівників закладів дошкільної, позашкільної та середньої освіти «Сучасний освітній простір», в якому прийняла активну участь компанія «Інтер Системс».

 

        

Захід організували фахівці Департаменту освіти Житомирської міської ради, його Науково-методичного центру спільно з колегами Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасників хакатону привітали директор Департаменту освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук та завідувач міського Науково-методичного центру Тетяна Мяновська.

Освітяни обговорили актуальні питання створення розвивального освітнього простору,  проектування і облаштування предметного середовища в сучасних закладах освіти.

Розгляд та обговорення зазначеної теми вдало доповнювалися презентаціями та майстер-класами сучасного обладнання для закладів освіти на окремих локаціях представниками компанії «Інтер Системс».

Для педагогів та керівників навчальних закладів представниками компанії «Інтер Системс» були проведені презентації та майстер-класи з використання сучасного мультимедійного та інтерактивного обладнання: цифрові датчики для кабінетів хімії, фізики, біології НеоЛог (Володимир Сіпій, науковий співробітник у Інститут педагогіки НАПН України), новинка в асортименті – гра для навчання дітей програмуванню від 6 років – Скотті Гоу (Жукова Олена). Також було презентовано повний асортимент сучасного обладнання від «Інтер Системс» та вражаючі можливості документ-камери нового покоління ЕЛМО (Колісник Дарина).

 

 

           

 

На окремій локації були представлені інтерактивні панелі, проектори, документ-камери та мікроскопи, цифрові датчики для кабінетів хімії, фізики, біології та гра для навчання дітей програмуванню від 6 років –  Скотті Гоу.

 Освітнього хакатону в Житомирі мали можливість підійти до локації «Інтер Системс» та побачити і навіть спробувати представлене сучасне обладнання особисто.

 

         

    

 

За підсумками Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2018» керівникам, методистам, педагогам дошкільних закладів було вручено дипломи Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

 


Возврат к списку