Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Увага! Зустрічайте акцію від компанії «Інтер Системс»!

27.01.2019

Увага! Зустрічайте акцію від компанії «Інтер Системс»!

Документ-камери «ELMO»(«ЕЛМО») – це нове покоління документ-камер, що має максимальну якість зображення 4K та повний набір функцій, що дозволять провести урок, дослід чи будь-яку презентацію легко та ефективно!

В асортименті представлено дві документ-камери:

 

Портативна документ-камера «ELMO MX-P» - легка та компактна документ-камера, що передасть максимально високу якість зображення у форматі 4К та дозволить провести презентацію чи урок в будь-якому зручному для Вас місці! Адже розміри і компактність дозволяють переносити даний пристрій навіть у Вашій повсякденній сумці!

Професійна документ-камера «ELMO L-12iD», що має можливість працювати без підключення до комп’ютера і зберігати зняті відео та зображення для подальшого використання та обробки на Вашому комп’ютері.

Гнучкий штатив, що розвертається на 300 градусів, дозволяє передавати зображення з будь-якого ракурсу. Вбудований мікрофон дозволяє записувати відео-уроки з Вашими коментарями. LED-лампа, значний перелік входів та виходів, пульт дистанційного керування та ще багато чого цікавого і корисного Ви зможете отримати, придбавши документ-камеру «ELMO L-12iD».

 

 


 


І ГОЛОВНЕ – ПРИДБАВШИ БУДЬ-ЯКУ ДОКУМЕНТ-КАМЕРУ «ELMO»(«ЕЛМО»)  ВИ ОТРИМУЄТЕ  ОФІЦІЙНУ ГАРАНТІЮ АЖ НА 5 РОКІВ!

 

 

 

 

А ще, придбавши будь-яку документ-камеру «ELMO»(«ЕЛМО»)  Ви будете мати не тільки задоволення від користування такими новітніми технологіями, а й отримаєте в подарунок корисну і захоплюючу гру для навчання програмуванню дітей від 6 років «Scottie Go Edu» («Скотті Гоу»)!

ЯК ГРАТИ В ГРУ «SCOTTIE GO EDU» («СКОТТІ ГОУ»)?

-         Скачайте додаток на Ваш телефон/планшет/ноутбук;

-         Отримуйте завдання, викладайте фішки на ігровому полі;

-         Скануйте викладені Вами ходи;

-         Приведіть робота Скотті Гоу до фінішу.

Гра «Scottie Go Edu» («Скотті Гоу») навчає дітей базовим основам програмування вже від 6 років, розвиває логічне мислення, вміння аналізувати та досягати цілей, навички додавання та віднімання. А головне – з цією грою Ваші діти будуть задоволені, адже немає кращого навчання, ніж навчання у формі гри!

Дана гра призначена, як для гри в сімейному колі, так і для навчання в шкільних закладах!

 

 


ПОСПІШАЙТЕ ПРИДБАТИ ДОКУМЕНТ-КАМЕРУ «ELMO»(«ЕЛМО») НОВОГО ПОКОЛІННЯ!

КІЛЬКІСТЬ  ПОДАРУНКОВИХ НАБОРІВ ГРИ ОБМЕЖЕНА!

АКЦІЯ ДІЄ ТІЛЬКИ ДО 10 ЛЮТОГО 2019 РОКУ!

 

 

                                                    


Возврат к списку