Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Презентація сучасного обладнання у Вінницькій академії неперервної освіти від компанії «Інтер Системс»

30.01.2019

Презентація сучасного обладнання у Вінницькій академії неперервної освіти від компанії «Інтер Системс»

Презентація сучасного обладнання у Вінницькій академії неперервної освіти від компанії «Інтер Системс»

24 січня 2019 року компанія «Інтер Системс»  провела презентацію сучасного обладнання для директорів  та вчителів навчальних закладів Вінницької області на базі  Вінницької академії неперервної освіти. 

На презентації було представлено основні напрями діяльності та асортимент компанії. Представники компанії Євгеній Садовніков та Олена Жукова більш детально розповіли про інтерактивні дошки «Інтеч» та програмне забезпечення, а також показали документ-камери нового покоління «ЕЛМО», цифрові датчики «НеоЛог» для кабінетів хімії, фізики і біології та ігри для навчання програмуванню дітей від 6 років «Скотті Гоу».

 

Активні учасники отримали тестові комплекти гри Скотті Гоу і матимуть можливість самостійно випробувати можливості нової гри в скороченому тестовому варіанті.

  

    

 

Висловлюємо подяку ректору університету Дровозюку Степану Івановичу та проректору з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи Іваниці Галині Афанасіївні за організацію заходу та теплий прийом! 

Нам довіряють!


Возврат к списку