Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Презентація сучасного обладнання від «Інтер Системс» 20 лютого 2019 року

22.02.2019

Презентація сучасного обладнання від «Інтер Системс» 20 лютого 2019 року

Презентація сучасного обладнання від «Інтер Системс» 20 лютого 2019 року

20 лютого 2019 року на базі Тернопільського КОІППІ компанія «Інтер Системс» провела презентацію сучасного обладнання для освіти для директорів, завучів шкіл, а також вчителів фізики, хімії та біології.

Компанія «Інтер Системс» - це дистриб’ютор сучасного обладнання з 1993 року в Україну напряму від найвідоміших світових виробників обладнання. Компанія забезпечує повний комплекс обслуговування для навчальних закладів: консультація, доставка та встановлення обладнання, налаштування програмного забезпечення та навчання користуванню, гарантійна підтримка та навіть обслуговування після закінчення гарантійного терміну.

На презентації освітяни мали можливість ознайомитися із значним асортиментом сучасного обладнання від «Інтер Системс»: проектори, інтерактивні дошки/панелі, проекційні екрани, документ-камери, мікроскопи та ще багато чого цікавого. Також учасники особисто побачили документ-камеру нового покоління «ЕЛМО» та змогли зрозуміти переваги її використання в навчальному процесі. Поряд з цим була представлена новинка – гра для навчання основам програмування дітей від 6 до 12 років «СКОТТІ ГО», яка сприяє розвитку логічного мислення дитини, вміння додавати та віднімати, вміння досягати цілей.

Серед всіх бажаючих представники компанії «Інтер Системс» провели розіграш цінних призів, і щасливчики отримали тестові комплекти гри «Скотті Го»!

На другій частині презентації Володимир Сіпій - експерт по цифровим лабораторіям для кабінету фізики, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, кандидат педагогічних наук, науковий співробітник відділу фізичної, хімічної та біологічної освіти інституту педагогіки «Національної академії педагогічних наук України – провів майстер-клас по використанню цифрових датчиків «НеоЛог» для кабінетів фізики, хімії та біології, показав переваги програмного забезпечення та легкість проведення дослідів.

inter systems

Возврат к списку