Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.«Інтер Системс» в 10-й Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019»

20.03.2019

«Інтер Системс» в 10-й Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019»

«Інтер Системс»  в  10-й Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019»

Компанія «Інтер Системс» прийняла участь в 10-й Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2019», що проходила 14-16 березня 2019 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

   

Відвідувачі нашого стенду мали можливість  особисто протестувати роботу інтерактивного та мультимедійного обладнання: інтерактивні дошки, інтерактивні панелі, документ-камери, цифрові мікроскопи та цифрові лабораторії для кабінетів хімії, фізики та біології.

 

Для активних учасників була проведена лотерея з розіграшем цінних призів від компанії-партнера «BenQ», яка є всесвітньо відомим виробником  широкого асортименту проекторів.

 

  

Особливим гостем нашого стенду став власник ізраїльської компанії NeuLog - Arieh Nachum - , яка є виробником цифрових лабораторій для кабінетів фізики, хімії та біології. Arieh Nachum провів презентацію на стенді цифрових лабораторій «НеоЛог», продемонстрував нові технології компанії – робототехніка в комплексному застосуванні  з цифровими датчиками.

     

А в приміщенні Бібліотеки ведучий спеціаліст по документ-камерам Катерина Кравченко провела презентацію «Документ-камери – нові можливості для освіти», на якій розповіла про види та переваги документ-камер, а також показала живі приклади застосування документ-камер в освіті.

 

 

«Інтер Системс» - нам довіряють!

 

 


Возврат к списку