Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.«Інтер Системс» на Відкритому освітньому форумі в Одесі 19 квітня 2019 року

01.05.2019

«Інтер Системс» на Відкритому освітньому форумі в Одесі 19 квітня 2019 року

«Інтер Системс» на Відкритому освітньому форумі в Одесі 19 квітня 2019 року

Компанія «Інтер Системс»  взяла участь в Освітньому форумі «Нова українська школа: взаємодія + розвиток + творчість», що відбувався 19-20 квітня в місті Одеса. Організатор форуму – Департамент освіти та науки  Одеської  міської ради. Місце проведення – Одеська національна академія харчових технологій, яка вразила своєю активністю та рівнем розвитку.  Організатором Форуму був департамент освіти та науки Одеської міської ради у співпраці з Одеською національною академією харчових технологій та комунальною установою «Одеський методичний центр освітніх ініціатив».

В урочистому відкритті Форуму, яке відбулося на базі Одеської національної академії харчових технологій, взяли участь Одеський міський голова Геннадій Труханов, заступники Одеського міського голови, депутати Одеської міської ради, директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич, ректор Одеської національної академії харчових технологій Богдан Єгоров, працівники департаменту освіти та науки Одеської міської ради, представники Одеського методичного центру освітніх ініціатив, громадських організацій та установ, засобів масової інформації.

          

У Відкритому освітньому форумі – 2019 взяли участь 21 спікер із Києва, Вінниці, Кривого Рогу, Миколаєва, Одеси та біля 500 учасників, які пройшли онлайн реєстрацію. Учасниками Форуму стали керівники, педагогічні працівники та батьки учнів закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Головною метою Форуму стало обговорення пропозицій щодо змін в освіті, обмін досвідом стосовно їх впровадження для формування конкурентоспроможних учнів, здатних вільно та швидко адаптуватися в умовах інформаційного суспільства та європейської інтеграції України.

Впродовж двох днів проведено майстер-класи, тренінги, педагогічні меседжі від спікерів з різних міст України за такими напрямами: здоров’язбереження, проектування та планування освітнього простору як стратегічного ресурсу інноваційного розвитку, компетентнісний підхід – основа якості змін освітнього процесу, педагогіка партнерства. Гуманізація взаємин педагога та дитини: дитиноцентриський акцент, інклюзивна освіта, психолого-педагогічний контекст розвитку професійної компетентності вчителя, STEM-освіта, управління закладом освіти в контексті НУШ, підготовка до ЗНО та профорієнтація.

     

На форумі можна було як представити обладнання та нові рішення для освітніх закладів, так і провести майстер-класти і презентації для зареєстрованих учасників.

Компанія «Інтер Системс» представила портативні проектори Vivitek, документ-камери сучасного покоління ELMO та ELOAM, цифрові лабораторії  NeuLog для хімії, фізики та біології, цифрові мікроскопи OPTO-EDU, ігри для навчання програмуванню дітей від 6 до 12 років Scottie Go. А також для зареєстрованих учасників провела презентацію сучасного обладнання та майстер-клас по цифровим лабораторіям NeuLog.

 

      

     

«Інтер Системс» - нам довіряють!


Возврат к списку