Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Експертна думка старшого викладача викладача Сумського ОІППО про інтерактивні дошки «Intech» (Інтеч)

02.05.2019

Експертна думка старшого викладача викладача Сумського ОІППО про інтерактивні дошки «Intech» (Інтеч)

До компанії «Інтер Системс» завітав старший викладач кафедри освітніх та інформаційних технологій  Сумського ОІППО, викладач Сумського Коледжу харчової промисловості, Ніколаєнко Михайло Сергійович, щоб детальніше розповісти про те, як правильно обирати інтерактивні дошки та надати експертну оцінку інтерактивним дошкам «Intech»  Інтеч») від компанії «Інтер Системс».

Доброго дня, Михайло Сергійович. Скажіть, будь ласка, як давно Ви працюєте  з інтерактивними дошками.

-          Вже біля 10 років ми працюємо з інтерактивними дошками, навчаємо вчителів, як працювати з нею на базі Сумського ОІППО.

Дуже часто перед керівниками навчальних закладів постає непроста задача – вибрати одну серед десятків запропонованих варіантів. Які взагалі бувають види інтерактивних дошок і як правильно обрати інтерактивну дошку?

-          Існують два види інтерактивних дошок: прямої і зворотної проекції. Зворотної проекйіїі – це щось схоже на великий телевізор, коли позаду проектор проектує зображення на екран. Перевагами такої технології є відсутність тіні на екрані. Недоліком є те, що така дошка досить дорого коштує.  Прямої проекції – це коли проектор, знаходить попереду від дошки і проектує зображення на дошку. В цьому випадку при виборі варто звернути увагу на параметри проектору …..

Детальніше переглядайте на відео.Возврат к списку